ukashsatıcsıUkash Kartı çıkaran kuruluş, daha önceden belirlenen  ile ukash kartının bu işletmede ödeme aracı olarak kabul edilmesini konu alan bir sözleşme imzalamış durumdadır. Aynı şekilde ukash kartı veren kuruluş ile kart sahibi arasında kart sahibinin ukash kartını üye müeseselerden ödeme aracı olarak kullanmaya yetkili olmasını düzenleyen bir sözleşme mevcuttur.

 

Ukash Kart sahibi ile üye iş yeri arasında ki ilişki ukash kartı veren kuruluş ile kart sahibi arasındaki ilişki “teminat-garanti ilişkisi” olarak nitelendirilmektedir.

 

Karşılık sözleşmesinde var olan edim şekli,  öğretideki baskın görüşe göre ödeme şekli eş zamanlı olarak ödeme mutabakatı olan ifa amacı ile belirtilmiştir. Sözleşmeli kuruluş olan üye işyeri, ukash kart sahibi için söz konusu tutarı ertelemekte ve ilk olarak kartı veren kuruluşa olan ödeme taahhüdü üzerinden alacağını almaya çalışmaktadır.

 

imzaladığı kişilere ukash kartı vermek suretiyle nakit yerine alışveriş yapma olanağı sağlamaktadır.

 

Bu sistemde ukash kartı sahibi kredi kartı ile üye iş yerlerinden mal ve hizmet alırken nakit ödememekte, harcama belgesini imzalayarak alışveriş yapmakta; üye iş yeri de kredi kartı sahibine sattığı mal ve hizmet bedellerini, kredi kartı sahibinin imzaladığı harcama belgesi tutarlarını ukash kart kuruluşuna ibraz ederek tahsil etmektedir. Ukash kart al çıkaran kuruluş ise, ukash kartı hamiline hesap bildirim cetveli göndererek harcama tutarının ödenmesini istemektedir. Burada üye işyeri kredi kartı sahibinin mal ve hizmet sunup anında nakit almamak yoluyla fiilen bir ukash satın almıştıtr. Ayrıca harcama belgesinin ukash kart kuruluşuna ulaşması ile hesap kesim tarihi arasında geçen süre için ukash kart çıkaran kuruluşa, ukash kartı sahibine bir güvenli ukash sağlamış olmaktadır.

Ukash Kart kurucuları İngilizler’dir bu yüzdendir ki Ukash kartlarını ilk kullananlar İngilizler olmuştur. İngilizler hizmetlerine sunulan Ukash kartları’nın isteklerine , alışverişlerine kolaylık getirdiği ve çevrimiçi sanal oyunların artması Ukash kartların yaygınlaşma sebeplerinin başında geliyor . Çoğu internet sitesinde kullnılan Ukash kartları internette insanlara kolaylık ve güvenik getirmiştir. Dünyada oldukça yaygın olan Ukash kartlarının bir çok ülkede satışı yapıldığı gibi ülkemizde de Orion ukash kart hizmetleri kuruluşu olan Ukash al firmamızca satışı yapılmaktadır.

Ukash Kart Pazarın lider veri şifreleme teknolojilerinden faydalanır ve dolandırıcılığa karşı 7/ 24 çalışan özel uzman ekibimiz ile işlemleriniz her zaman güvendedir.

Ukash Kart Pazarın lider veri şifreleme teknolojilerinden faydalanır ve dolandırıcılığa karşı 7/ 24 çalışan özel uzman ekibimiz ile işlemleriniz her zaman güvendedir.

 

0 Responses on "Güvenli ukash kart satın al"

    Ukash Satın almanın Güvenilir Adresi